Опис
Увага! Вартість товару не включає вартість доставки!
Оформляючи замовлення, Ви погоджуєтесь з умовами оплати і доставки.
Додаткова інформація - у розділах: та !
Супер Добриво для лохини, чорниці, та інших рослин кислих грунтів
Препаративна форма: гранули.
Компонентний склад: азот (N) – 9%, фосфор (P) – 10%, калій (K) – 24%, магній (MgO) – 2%, сірка (SO3) – 6%, бор (B) – 0,05%, мідь – 0,03%, марганець (Mn) – 0,25%, цинк – 0,04%, молібден – 0,002%, залізо – 0,08%.
Переваги: активне утворення зав’язі; швидке дозрівання; чудова сахаристість ягід.
Постачальник: Nova Minerals ТОВ КТ
ПРИНЦИП ДІЇ СУПЕР ДОБРИВА
Збалансована органо-гранула. В основі гранульованого СУПЕР ДОБРИВА лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули (ОГ). Кожна гранула містить повний та збалансований комплекс елементів для потреб кожної рослини. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.
Захисна оболонка органо-гранули повільно розкладається в грунті і гарантує пролонгованість живлення культур та доступність речовин в залежності від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція зростання, влітку – в період активної вегетації і восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгованості дії.
Контрольоване вивільнення елементів. Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб рослина мала повноцінний набір елементів протягом усього періоду вегетації. Вивільнення поживних елементів з гранули добрива відповідає вимогам рослин в їх вегетаційний період. Дія починається при температурі вище 0°С і при збільшенні температури, вивільнення поживних речовин набуває інтенсивності враховуючи розвиток рослини. Рівень кислотності грунту, вміст в них солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули.
Вирощування рослин: застосовувати 3 рази в сезон в кількості близько 20-30 г на кущ (залежно від віку і росту рослин). Перше внесення – ранньою весною (березень-квітень). Друге і третє виконайте через 4 тижні. Останнє рекомендується проводити до кінця червня – використовуючи половину норми.
Підготовка грунту для нових посадок: 10 г добрива додайте до 10-ти л субстрату; після ретельного перемішування і посадки, рясно поливайте водою.
Підкислення субстрату для рослин кислих грунтів: використовувати в тих же пропорціях, що і при підготовці субстрату для нових посадок. Рівномірно розподіліть добриво навколо рослин, прикрийте верхнім шаром грунту, а потім рясно поливайте водою.
Період застосування: Березень-червень
Норма витрат:
Культура
Удобрення під час посадки
Основне внесення (березень)
Підживлення (травень-серпень)
Вересові (лохина, чорниця)
20 г на рослину
20 г на рослину
30 г на рослину
Цнші ацидофіти
20 г на рослину
20 г на рослину
30 г на рослину
МАКРОЕЛЕМЕНТИ
КАЛІЙ – ІМУНІТЕТ. Калій – будівельний матеріал клітинних стінок (визначає тургор рослинної клітини, підвищує імунітет рослин до несприятливих умов за рахунок прискорення утворення вуглеводів). Крім того – це мікроелемент кореня (стимулює ріст кореневої системи) і завершальної фази дозрівання (стадії формування бульб чи зав’язі плодів) – він робить стебло міцніше, зменшуючи ефект «вилягання бадилля», впливає на колір плодів, їх смак, інтенсивність дозрівання та якість зберігання. Нестача калію веде до зменшується посухостійкості рослин, хлорозу, та вкорочення пагонів.
МЕЗОЕЛЕМЕНТИ
МАГНІЙ – ХЛОРОФІЛ. Цей мезоелемент у рослинному організмі займає четверте по важливості місце (після азоту, калію, кальцію). Магній потрібен для утворення структури молекули хлорофілу – він є важливим компонентом листкової зеленої маси, прискорює ферментативні процеси, утворення вуглеводів, прискорює ріст кореневої системи у рослин, пришвидшує засвоєння поживних речовин з ґрунту (зокрема азоту), є важливим елементом живлення для рослини (особливо у молодих частинах) під час цвітіння, плодоношення та дозрівання. Нестача магнію гальмує синтез хлорофілу: листки стають ламкими, рослини відстають у рості і виснажуються, сповільнюється цвітіння.
СІРКА – БІЛКОВИЙ ОБМІН. Сірка є незамінним компонентом метіоніну – однієї з 8 амінокислот, що входить у структуру білка. У мінеральному живленні рослин сірка – є третім за значенням елементом після азоту і фосфору. Від забезпечення сіркою залежить структура білків та функціонування ферментів у тканинах листків і насінні, активація важливих ензимів, необхідних для метаболізму енергії та жирних кислот, стійкість рослин до стресів та формування в самій рослині засобів захисту проти хвороб і шкідників (фітоалексинів, глутатіону). Дефіцит сірки веде до вкорочення та крихкості стебла рослини та збільшення витрат енергії рослини і часу дозрівання врожаю.
Характеристики
Вес |
1 |
Препаративная форма |
Гранулы |
Упаковка |
Картонная коробка |
Тип комплексного удобрения |
Органическое |